top of page

 

Mobiliųjų įrenginių technologija

Įvairios įmonės dažnai reikalauja naudoti konkrečius iš jų įsigyjamus įrenginius. Mes manome, kad jūs turėtumėte naudoti tokį įrenginį, kuris būtų patogus jūsų darbuotojams. Todėl jūs galite naudoti ne tik bet kurį išmanųjį telefoną su operacine sistema „Android“ ar iOS, bet taip pat ir „Android“ ar iOS pagrindu veikiantį planšetinį kompiuterį. Jūsų prižiūrėtojai ir vadovai galės prisijungti prie sistemos bet kuriuo metu. „Sky-Track“ naudotojo sąsaja yra labai aiški. Ją labai paprasta naudoti įkeliant pranešimus apie incidentus, rengiant ataskaitas ar GPS sekimo tikslais.

 

GPS sekimas

Visuomet žinokite, kur yra ar buvo jūsų pareigūnai bet kuriuo metu. Sekite savo pareigūnus visą parą minutės tikslumu, naudodami asmeninį, nešiojamąjį ar planšetinį kompiuterį. Jūs taip pat galėsite sugrįžti į tam tikrą laiką ir dieną praeityje bei nustatyti, kur tuo konkrečiu laiku buvo jūsų pareigūnas. Ši platforma taip pat suteikia galimybę tuo pačiu metu stebėti kelis pareigūnus valdoje arba judančius skirtingais maršrutais. Be to, galėsite stebėti vieną pareigūną per visą jo pamainą.

 

Pranešimai apie incidentus realiuoju laiku

Įvykus tam tikram incidentui iš karto gaukite išsamias pareigūnų ataskaitas, nuotraukas ar garsinius pranešimus iš įvykio vietos ir susijusius GPS žemėlapius. Visus incidentus keliais paspaudimais galite rūšiuoti arba nustatyti jų paiešką pagal rūšį, datą ar įmonę. Naudojant šią platformą nėra galimybės prarasti informacijos apie tam tikrą įvykį.

 

NFC ar QR kodų kontrolinių maršruto taškų sistema

Su „Sky-Track“ jūsų darbas bus daug paprastesnis – naudosite vos vieną įrenginį įrašams, incidentams, ar NFC bei QR kodų sekimo atpažinimo ženklams nuskaityti. Todėl jums nebereikės naudoti senų vienos paskirties sistemų su antenomis arba brūkšniniais kodais. Dabar užtenka šios vienos universalios sistemos. Maršruto sekimas atliekamas realiuoju laiku, o ataskaitos yra generuojamos per visą pamainą, todėl lengva jas stebėti. Sekimo ataskaitos įkeliamos skaitmeniniu būdu iš įrenginio ir kasdien siunčiamos el. paštu. Informacija taip pat yra įrašoma ir perduodama vėliau, jei dirbama tokioje vietoje, kurioje neįmanoma perduoti duomenų.

 

Pritaikomi maršrutai ir užduočių aprašymai

Patruliams su keliais sustojimais suplanuokite maršrutus, o klientams pateikite įrašus, formas, pranešimus apie incidentus ir GPS sekimo duomenis – jie bus matomi tik konkrečiam klientui. Maršrutai gali būti paskiriami vienam pareigūnui, patrulių ekipažui arba prižiūrėtojui, kad jie galėtų atlikti patikrinimus ir esant reikalui reaguoti.

 

Paspaudę vieną mygtuką įrenginyje galėsite pateikti pareigūnams užduočių instrukcijas, vartų ir signalizacijos kodus, kontaktinius duomenis pavojaus atveju ar svarbią informaciją apie vietą.

 

 
Automatizuoti pranešimai apie kasdienius veiksmus

Lengvai sekite kasdienių tam tikros valdos funkcijų pradžios ir pabaigos laiką. Parodykite, kiek laiko pareigūnas užtrūko tam tikroje valdoje. Nustatykite konkretų laiką, kada klientai gaus el. laiškus su kasdienių veiksmų ar priežiūros ataskaitomis, pranešimais apie pažeidimus statant transporto priemones ir įvairiomis kitomis formomis. Sumažinkite išlaidas ir skiriamą laiką, siųsdami dokumentus el. paštu ar faksu, ar nuskaitytus jų variantus klientui. Nuspręskite, kurios ataskaitos pateikiamos klientui, o kurios lieka įmonėje. Leiskite klientams peržiūrėti ankstesnes ataskaitas ir formas internetiniam portale. Lengvai rūšiuokite duomenis pagal pareigūną, laiką (dieną) ar įvykį.

 

Grafiniai Duomenys ir Analizė

Mūsų klientas gali grafiškai pamatyti analitinę informaciją apie darbuotojų veiklą, įvykius, ataskaitas... Jūs patys  pasirenkate kuri analizė yra svarbi jūsų verslui, taip atsiribojant nuo nereikalingos informacijos ir duomenų pertekliaus.

Funkcijų aprašymas

bottom of page