top of page

Sky-Track modernās tehnoloģijas 

„Sky-Track” piedāvā saviem klientiem apsardzes darbinieku komunikācijas un kontroles sistēmu, kura, izmantojot standarta „Android” vai Apple ierīces, palīdz novērot, reģistrēt un vadīt pastāvīgā kustībā esošus darbiniekus. Sistēma sevī ietver ,,uzdevumu pārvaldību”, ,,apgaitu pārvaldību”, ,,atskaišu sastādīšanu” un GPS sekošanas funkciju, NFC vai QR kodu pārbaudes punktus un citas ekskluzīvas funkcijas, kas rada iespējas kontrolēt darbiniekus.

NEW

Grafiks plānošana

Man-down funcija

Pārbaudiet savu grafiku

 jebkurā laikā

Beacon atbalsts

Zems akumulatora lietošana

Remote iestatījumu vadība

Autorefresh

Geo Fencing

Laika skala

Risinājumi

Atskaites katru dienu

 

Mūsu ikdienas atskaites ir izveidotas tā, lai darbiniekiem būtu ļoti vienkārši tās sagatavot, bet klientiem būtu nodrošināta maksimāla pieeja. Mūsu platforma ir pārliecinošs veids, kā informēt klientus par saviem pakalpojumiem. Piedāvājam arī izsmeļošus personāla pieslēgšanās datus un modernu ziņojumu sistēmu. 

GPS karte

 

GPS karte darbojas gandrīz reālā laikā un sniedz ļoti precīzu pārskatu – Jūs varat uzzināt, ko kad dara Jūsu apsargi. Tāpat varat jebkurā brīdī atjaunot ierakstus no vēstures.

Paziņojumi par incidentiem

 

Gadās visādi... „Sky-Track” sniedz Jums iespēju izveidot paziņojumus par incidentiem un piegādāt brīdinājumus ieinteresētajām pusēm reālā laikā.

Pielāgojamas veidlapas

 

Mūsu veidlapas ļauj katram uzņēmumam izvēlēties, kādi dati tai ir svarīgi. Mēs piedāvājam vairākas atšķirīgas veidlapas, un mūsu profesionālie veidlapu sastādītāji ir vienmēr gatavi palīdzēt, ja tās nepieciešams pielāgot vēl vairāk.

Orientācijas punktu nolasīšana

 

Izmantojot jaunāko NFC tehnoloģiju kopā ar interneta kartēm un acumirklī sagatavojamām atskaitēm, neveikli svītru kodu lasītāji un ierīces ar antenām vairs nav vajadzīgas.

Atskaišu iesniegšana

 

Atskaites iesniedzot tiešsaistē, Jūs un Jūsu klienti varat pārlūkot svarīgāko informāciju reālā laikā.

Kvalitatīvi attēli ar vietas noteikšanas datiem.

bottom of page