top of page

Funkcija Apraksts

Mobilo ierīču tehnoloģija

Dažādi uzņēmumi bieži pieprasa konkrētas no viņiem iegādājamas ierīces. „Sky-Track” uzskata, ka Jums būtu jālieto tāda ierīce, kāda ir ērta Jūsu darbiniekiem. Tāpēc Jūs varat lietot ne tikai jebkuru viedtālruni ar operētājsistēmu „Android”, bet arī planšetdatoru, kurš darbojas uz „Android” bāzes. Jūsu uzraugi un menedžeri varēs pieslēgties pie sistēmas jebkurā laikā. „Sky-Track” lietotāja saskarne ir ļoti skaidra. To ir ļoti vienkārši lietot, veidojot paziņojumus par incidentiem, sagatavojot atskaites vai veicot GPS izsekošanu.

 

GPS izsekošana

Vienmēr ziniet, kur atrodas vai ir bijuši Jūsu darbinieki jebkurā laikā. Izsekojiet savus darbiniekus cauru diennakti ar minūtes precizitāti, izmantojot galddatoru, portatīvo datoru vai planšetdatoru. Jūs tāpat varēsiet arī atgriezties noteiktā dienā un laikā pagātnē, lai redzētu, kur tajā konkrētajā laikā bija Jūsu darbinieks. Šī platforma sniedz arī iespēju vienlaikus novērot vairākus darbiniekus vienā objektā vai dažādos maršrutos. Turklāt varēsiet novērot vienu darbinieku visu viņa maiņas laiku.

Iestatiet neredzamas robežas ap objektu un saņemiet paziņojumus, kad darbiniek ieiet vai iziet no objekta noteiktā ģeogrāfiskajā zonā. Tas ir lielisks veids, kā nodrošināt, ka darbinieki paliek savā vietā vai ka patruļas izbrauc pa noteiktu maršrutu.

 

Paziņojumi par incidentiem reālā laikā

Pēc noteiktiem incidentiem uzreiz saņemiet no darbiniekiem izsmeļošas atskaites, fotogrāfijas no notikuma vietas un saistītās GPS kartes. Visus incidentus ar dažiem klikšķiem varat šķirot vai meklēt pēc to veida, datuma vai uzņēmuma. Lietojot šo platformu, nav jāzaudē informācija par noteiktu notikumu.

 

NFC maršruta kontrolpunktu sistēma

Ar „Sky-Track” Jūsu darbs kļūs daudz vienkāršāks – Jūs lietosiet tikai vienu ierīci ierakstiem, incidentiem vai NFC izsekošanas atpazīšanas zīmju nolasīšanai. Tāpēc Jums vairs nevajadzēs izmantot vecās specializētās sistēmas ar antenām vai svītru kodiem. Tagad pietiek ar vienu universālu sistēmu. Maršruta izsekošana notiek reālā laikā, un atskaites tiek ģenerētas visas maiņas laikā, tāpēc tās ir viegli novērot. Izsekošanas atskaites tiek digitāli sagatavotas ierīcē un katru dienu nosūtītas pa e-pastu. Informācija tiek ierakstīta arī tad, ja strādājat vietā, kur datu apmaiņa nav iespējama.

 

Pielāgojami maršruti un uzdevumu apraksti

Patruļām ar vairākām pieturām izveidojiet maršrutus un klientiem iesniedziet ierakstus, veidlapas, paziņojumus par incidentiem un GPS izsekošanas datus – tie būs redzami tikai konkrētam klientam. Maršrutus var piešķirt vienam darbiniekam, patruļu ekipāžai vai uzraugam, lai viņi varētu veikt pārbaudes un reaģēt pēc signalizācijas ieslēgšanās.

Nospiežot vienu pogu ierīcē, varēsiet darbiniekiem nodot uzdevumu instrukcijas, vārtu un signalizācijas kodus, kā arī kontaktinformāciju briesmu gadījumā vai svarīgu informāciju par darba vietu.

 

Automatizēti paziņojumi par ikdienas darbībām

Viegli izsekojiet noteiktu ikdienas darbību sākuma un beigu laiku objektā. Parādiet, cik ilgi darbinieks uzturējās noteiktā objektā. Nosakiet konkrētu laiku, kad klienti saņems e-pasta vēstules ar ikdienas darbību vai uzraudzības atskaitēm, paziņojumiem par pārkāpumiem transportlīdzekļu novietojumā un dažādām citām veidlapām. Samaziniet izdevumus un patērējamo laiku, sūtot klientam dokumentus vai to nolasītas versijas pa e-pastu vai faksu. Izlemiet, kuras atskaites iesniegsiet klientam, bet kuras paliks iekšējai lietošanai. Ļaujiet klientiem pārlūkot agrākās atskaites un veidlapas interneta portālā. Viegli šķirojiet datus pēc darbinieka, laika (dienas) vai notikuma.

bottom of page